flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
06
quantity
Product details
Category
  • 1000 count.
  • Color Yellow, power level 4; Shall dimension: 0.25"(6.3mm) diameter x 10mm length.
  • Compatible with most low velocity powder actuated fastening tools brands in the world.
  • For commercial and residential construction fastening applications.
UPC 746739258380
Size 0.25" x 10mm