1pcs BC1-200W 300W 500W 1/2/5/10/15/20/30/50/100/200/500R 1K/3K/5K Ohm Ceramic Variable Pot Rotary Adjustable Resistor Disk Rheostat(2R Ohm,Power-200W)
flash sale iconLimited Time Sale
Until the end
08
quantity
Product details
Category
  • Resistor Units
  • 1pcs BC1-200W 300W 500W 1/2/5/10/15/20/30/50/100/200/500R 1K/3K/5K Ohm Ceramic Variable Pot Rotary Adjustable Resistor Disk Rheostat
  • Model Number : 200W 300W 500W
  • Voltage : 220 V